İstanbul Cast Ajans | Maydonoz Ajans Kariyer ve Şöhret Yönetimi

İstanbul Cast Ajans

İstanbul cast ajans hizmeti ile ne zaman tanıştı?

Maydonoz ajans 1999 yılında İstanbul cast ajans firması olarak sektöre giriş yaptı. Türkiye’nin İstanbul ve Ankara merkezli en büyük cast ajans firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Maydonoz ajans olarak bünyemizde yer verdiğimiz uzman ve tecrübe dolu ekibimiz ile bizi tercih eden oyuncu veya oyuncu adayları ile başarılı bir yol izlemekteyiz.

Sinema, dizi, reklam, kamu spotu, kısa film, klip ve tiyatro alanlarında yer alacak oyuncuların kariyer ve şöhret yönetimi faaliyet alanlarımızın başında gelmektedir.

İstanbul cast ajans hizmeti veren firmamız Maydonoz cast ajans reklam ve televizyon dünyasının ihtiyacı olan yetenekli oyuncuları doğru projelere yönlendirerek aracı firma ile köprü görevi üstlenmektedir. Oyuncularımıza rehberlik hizmeti sunmanın yanı sıra ulusal ve uluslararası kariyer imkanı sunmaktayız.

Sektörümüzde her zaman aktif olarak yer almış ve deneyimli, yetenekli yeni yüzleri bünyemize kazandırmanın keyfini yaşamaktayız. Maydonoz ajans ailesi olarak İstanbul cast ajans alanında kadrosunda bulunan oyuncuları profesyonel ekibimiz ile film, sinema, reklam ve dizi projelerinde doğru zamanda en doğru kişiler ile güvenilir projede olması için özen göstermekteyiz.

İstanbul Cast Ajans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?


Başvuru Süreci Nasıl İşlemektedir?

Öncelikle başvuru linkini tıklayarak başvuru şartlarını dikkatlice okuyup, formunu eksiksiz olarak doldurup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Form tarafımıza ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde sonuçlanarak iletişim sayfamızda bulunan resmi telefonlarımız aracılığı ile sizlere dönüş sağlanarak randevu oluşturulacaktır. Ajansımız çok fazla başvuru aldığı için maalesef olumsuz başvurulara dönemiyoruz.

İstanbul Cast Ajans Nerede?
Oyuncu Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmalıyım?
Oyuncu olmanın yaşı var mı?
İstanbul Cast Ajans Ücretleri Ne Kadar?
İstanbul Cast Ajansınızda İş Garantisi Veriyor Musunuz?
Sadece İstanbul’da mı Şubeniz Bulunuyor?
İstanbul Cast Ajans İletişim Bilgileriniz Nedir?
Fotoğraf Güncellemesini Ne Sıklıkla Yapmalıyım?
Maydonoz