En iyi Ankara Cast Ajans | Maydonoz Ajans Kariyer ve Şöhret Yönetimi

Ankara Cast Ajans

ANKARA CAST AJANS HİZMETİ İLE NE ZAMAN TANIŞTI?1990’lı yılların başında menajerlik ve yüz ajansları hizmeti ilk olarak Sinema ve Dizi sektörünün kalbi İstanbul’da sektöre merhaba dedi. Pembe dizi furyasının son bulması, yerli yapımlara ağırlık verilmesi sonucunda gün geçtikçe ilerledi. 2000 li yıllara geldiğimiz de sektörün ileriye gitmesi magazinsel anlamda oyunculuk mesleğinin yer bulması, sanatçılar adına yeni bir kapı araladı. Ankara Cast Ajans sektörü ile profesyonel anlamda buluşması 2009 yılında Maydonoz Ajans’ın Ankara ya şube açması ile başladı.

İstanbul merkezli olan Maydonoz Ajans’ın Ankara’daki yüzlere de şans vermesi sonucunda başlayan bu serüven, Ankaralı oyuncularında dizi ve sinema sektöründe zirveye ulaşabileceklerini ispatlamış oldu. Ankara Cast Ajans sektörü son zamanlarda Ankara da çekilen dizi ve sinema filmleri ile aslında hiçbir sektörün tek bir şehirde ait olmadığını da bir nebzede olsun gösterdi.

Sıla Saraç, Nilay Deniz, Alperen Duymaz, Esra Bilgiç, Berfin Nilsu Aktaş, Sude Doğar, Dilin Döğer, Mira Sude Güneş, Dilara Öztunç ve sayamadığımız birçok isminde Ankara Cast Ajans sektöründe ilklere imza atan Maydonoz Ajansın kadrosundan çıkması ile dikkatleri üzerine çekerek, Maydonoz Ajans’ın aslında işini ne kadar doğru ve disiplinli yaptığını göstermiş oldu. Bir çok şairin şiirine konu olan Başkent artık büyük prodüksiyonlara kazandırdığı oyuncularla da şehrin griliğini yok ediyor. Sanat anlamında ne varsa aslında bir bakıma Başkentte başlıyor !

Oyuncu olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir?

Oyunculuk yaş ve dış görünüş kriterlerinden bağımsız olan; yetenek, bilgi ve beceriler, gözlem kabiliyeti ve eğitim gibi alanları içine katan kutsal bir meslektir. Sektörel anlamda geniş bir alana yayılmış olan oyunculuk mesleği için çeşitli yaş gruplarından insana ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların yanında güzellik yakışıklılık veyahut ekran ışığı büyük bir avantajdır ama ne yazık ki yetenek ve doğru yetenek yönetimi yapılmazsa bu avantaj kolaylıkla dezavantaja dönüşebilmektedir.

Reklam oyuncusu olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir?
Başvuru süreci nasıl işliyor?
Ankara cast ajans ücretleri ne kadar?
Sadece Ankara’da mı şubeniz bulunuyor?
Maydonoz cast ajans Ankara kadrosuna katılabilmek için ne yapabilirim?
İş garantiniz var mı?
İnternetten gönderdiğim fotoğraflar nasıl olmalı?
Başvuru formum kabul edilirse daha sonraki süreç nasıl işliyor?
Maydonoz