En iyi Ankara Cast Ajans | Maydonoz Ajans Kariyer ve Şöhret Yönetimi

Ankara Cast Ajans

ANKARA CAST AJANS HİZMETİ İLE NE ZAMAN TANIŞTI?



1990’lı yılların başında menajerlik ve yüz ajansları hizmeti ilk olarak Sinema ve Dizi sektörünün kalbi İstanbul’da sektöre merhaba dedi. Pembe dizi furyasının son bulması, yerli yapımlara ağırlık verilmesi sonucunda gün geçtikçe ilerledi. 2000 li yıllara geldiğimiz de sektörün ileriye gitmesi magazinsel anlamda oyunculuk mesleğinin yer bulması, sanatçılar adına yeni bir kapı araladı. Ankara Cast Ajans sektörü ile profesyonel anlamda buluşması 2009 yılında Maydonoz Ajans’ın Ankara ya şube açması ile başladı.

İstanbul merkezli olan Maydonoz Ajans’ın Ankara’daki yüzlere de şans vermesi sonucunda başlayan bu serüven, Ankaralı oyuncularında dizi ve sinema sektöründe zirveye ulaşabileceklerini ispatlamış oldu. Ankara Cast Ajans sektörü son zamanlarda Ankara da çekilen dizi ve sinema filmleri ile aslında hiçbir sektörün tek bir şehirde ait olmadığını da bir nebzede olsun gösterdi.

Sıla Saraç, Nilay Deniz, Alperen Duymaz, Esra Bilgiç gibi isimlerin Ankara Cast Ajans sektöründe ilklere imza atan Maydonoz Ajansın kadrosundan çıkması ile dikkatleri üzerine çekerek, Maydonoz Ajans’ın aslında işini ne kadar doğru ve disiplinli yaptığını ispatlamış oldu. Bir çok şairin şiirine konu olan Başkent artık büyük prodüksiyonlara kazandırdığı oyuncularla da şehrin griliğini yok ediyor. Sanat anlamında ne varsa aslında bir bakıma Başkentte başlıyor !
Maydonoz