DUYURU !


Bir süredir Tango ve buna benzeri sohbet programı uygulamalarında ayrıca Facebook Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde kendisini Maydonoz Ajans yetkilisi, yakını veya çalışanı olarak tanıttıkları gerekçesi ile şikâyetler aldık.


Bu kişiler sohbet ettikleri kişilerin güvenini kazanmaya çalışarak kişilerden uygunsuz fotoğraflar ve para talep etmekte, hayali iş vaatleriyle çeşitli yerlere yönlendirmeye çalışmakta, kontör kredi kartı numarası vb. menfaat talep etmeye çalıştıklarının bilgisine ulaştık.


Suç duyurusunda bulunduğumuz bu kişiler hakkında soruşturma başlattığımızın bilgisini Kamuoyu ile paylaşmaktayız.


www.maydonozajans.com resmi web sitesinde kayıtlı adresi dışında hiçbir yerde şubesi veya temsilcisi bulunmamaktadır. Maydonoz Ajans'ın tüm yetkilileri @maydonozajans.com uzantılı mailler Kullanmakta olup hiçbir şekilde Hotmail, yahoo, msn, gmail vb. gibi web tabanlı mailler ile iş teklifi yapmamaktadır. Ajans yetkililerimiz sadece ajansımıza gelerek kaydını tamamlamış, sözleşme imzalamış, ajans kadrosuna dâhil etmiş olduğu kişilere ajansımıza ait cep ve sabit telefonlardan arayarak iş yönlendirmesi yapmaktadır.


Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda itimat etmeyiniz. Sizlerden talep edilen herhangi bir bilgi, fotoğraf, kredi kartı vs. paylaşımlarda bulunmayınız.
Mağduriyet yaşanmaması adına

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURURUZ.

Aynı zamanda yine tarafımıza ulaşan şikayetler neticesinde, Ankara'da bizden sonra kurulmuş ve hiç bir iş yapamayan ajansların mevcut üyelerine yada üye olmaya gelen kişilere
Maydonoz Ajans hakkında karalayıcı yıpratıcı yalan ve yanlış bilgiler verildiğinin bilgisine ulaştık.
Maalesef bu duyumlar Ajansımızı ve çalışanları derinden üzmüştür.
1999 Yılında faaliyete geçen Maydonoz Ajans 15 Yıldır Türkiye'nin önde gelen cast ajansları arasında yerini almış, Türk dizi ve sinema piyasasına çıkarttığı başrol oyuncuları ile rüştünü ispatlamıştır.
Ankara'da Başrol Oyuncuları Çıkartan Tek Ajans Olmaktan Gurur Duyarız...

MAYDONOZ AJANS
Temsilen
Avukat SALİHA DÖNMEZ

Çocuk Cast Ajans Nedir

Çocuk Cast Ajans: Çocuklarında oyunculuk ve modellik yapacağını, Çocuk bezi, Bebek Maması, Çocuk giysileri tasarlayan tekstil sektöründek Firmalar yapım şirketlerine çocuklarında Sinema filmi, Tv dizisi, Yarışma programları, Katalog çekimlerinin üstesinden gelebildiğini ispatlamış çocuk cast ajanslarının açılmasına vesile olmuştur.0-15 yaş gurubunu kapsat Çocuk Cast Ajansları.


Her zaman seyrettiğimiz diziler, filmler, reklamlar... Buralarda oynuyan, sevimli küçük yumurcaklar. Akılları kendisinden büyük ufak sanatçılar...

Peki bu çocuklar nasıl bulunuyor da bu sahnelere konuluyor. direktörler kapı kapı dolaşıp uygun çocuk arayamayacaklarından, bu noktada işin içine çocuk cast ajans'ları giriyor.

Çocuk cast ajansları, ilgili dizi, film ya da reklam gibi alanlarda, sahnelerde yer alabilecek çocuklar için, farklı ifadelerle fotoğraf çekimleri yaparak, bunları portföylerine eklerler. Böylece, çocuk oyuncuya ihtiyacı olanlar, kapı kapı gezmek yerine, bir çocuk cast ajans'ın kapısını çalarak ondan katalog ister ve çocuk oyuncu'sunu seçmeye çalışır.

 

MAYDONOZ AJANS FARKI...


Maydonoz Ajans 11 Yıldır Bir Çok Çocuk Yıldızı Ekranlara ve Firmaların Kataloglarına Kazandırmaktan Gurur Duyuyor...
  

YASAL UYARI !

Bazı internet sitelerinde sayfalarımızda yer alan fotoğraf, şekil ve yazıların kısmen değiştirilerek veya birebir kopyalanarak izinsiz olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Sitemiz içeriğinde yer alan her türlü görsel ve yazılı malzemenin hakları MAYDONOZ AJANS.'a aittir.

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan tüm içerik 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Kanunu'nun 22,23 ve 25. maddeleri ile korunmakta olup, yayımlanma tarihi ve hazırlanma şifresi belgelenmiştir. 

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriğin yazılı izin alınmadan yayımlanması, kopyalanması, alıntı yapılması veya yeniden üretilmesi yasaktır.

İçerik hırsızlığı tespit edildiği takdirde ilgili kişiler hakkında T.C. Başsavcılığı'na yazılı bildirim yapılarak hukuki süreç başlatılacaktır.

Powered by Maydonoz Ajans
Gazeteler