Yeni Adresimize Taşındık!

Tunalı Hilmi Caddesi 121/10

Çankaya ANKARA

Çocuk Cast Ajans Nedir

Çocuk Cast Ajans: Çocuklarında oyunculuk ve modellik yapacağını, Çocuk bezi, Bebek Maması, Çocuk giysileri tasarlayan tekstil sektöründek Firmalar yapım şirketlerine çocuklarında Sinema filmi, Tv dizisi, Yarışma programları, Katalog çekimlerinin üstesinden gelebildiğini ispatlamış çocuk cast ajanslarının açılmasına vesile olmuştur.0-15 yaş gurubunu kapsat Çocuk Cast Ajansları.


Her zaman seyrettiğimiz diziler, filmler, reklamlar... Buralarda oynuyan, sevimli küçük yumurcaklar. Akılları kendisinden büyük ufak sanatçılar...

Peki bu çocuklar nasıl bulunuyor da bu sahnelere konuluyor. direktörler kapı kapı dolaşıp uygun çocuk arayamayacaklarından, bu noktada işin içine çocuk cast ajans'ları giriyor.

Çocuk cast ajansları, ilgili dizi, film ya da reklam gibi alanlarda, sahnelerde yer alabilecek çocuklar için, farklı ifadelerle fotoğraf çekimleri yaparak, bunları portföylerine eklerler. Böylece, çocuk oyuncuya ihtiyacı olanlar, kapı kapı gezmek yerine, bir çocuk cast ajans'ın kapısını çalarak ondan katalog ister ve çocuk oyuncu'sunu seçmeye çalışır.

 

MAYDONOZ AJANS FARKI...


Maydonoz Ajans 11 Yıldır Bir Çok Çocuk Yıldızı Ekranlara ve Firmaların Kataloglarına Kazandırmaktan Gurur Duyuyor...
  

YASAL UYARI !

Bazı internet sitelerinde sayfalarımızda yer alan fotoğraf, şekil ve yazıların kısmen değiştirilerek veya birebir kopyalanarak izinsiz olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Sitemiz içeriğinde yer alan her türlü görsel ve yazılı malzemenin hakları MAYDONOZ AJANS.'a aittir.

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan tüm içerik 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Kanunu'nun 22,23 ve 25. maddeleri ile korunmakta olup, yayımlanma tarihi ve hazırlanma şifresi belgelenmiştir. 

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriğin yazılı izin alınmadan yayımlanması, kopyalanması, alıntı yapılması veya yeniden üretilmesi yasaktır.

İçerik hırsızlığı tespit edildiği takdirde ilgili kişiler hakkında T.C. Başsavcılığı'na yazılı bildirim yapılarak hukuki süreç başlatılacaktır.

Powered by Maydonoz Ajans