Yeni Adresimize Taşındık!

Tunalı Hilmi Caddesi 121/10

Çankaya ANKARA

MAYDONOZ AJANS | EĞİTİM
Yürüyüş ve Zarafet Eğitimi Kursu

Yürüyüş ve Zarafet Eğitimi Kursu

AMAÇ
Deneyimli kadromuz ile yaş ve fiziksel özellik ayırımı yapılmaksızın dileyen herkese yürüme, kıyafet taşıma, makyaj, saç bakımı, poz verme v.b. konularda, doğru ve estetik ölçülere uyularak seminer vermek ve ayrıca katılımcılar arasından seçilmek üzere Türk Moda ve Tekstil sektörüne bilgili, eğitimli profesyonel model kazandırmaktır.
 

Kurs haftada iki gün ayda on iki saat olmak üzere bir (1) ay sürmektedir. Kurs uygulamasında; adaylara yürüyüş, dönüş çeşitleri, giysiyi taşıma, poz, fotomodellik, duruş şekilleri, bakış, ifade şekilleri öğretildikten sonra isteyen öğrenciler Güzellik ve Mankenlik yarışmalarına yönlendirilmektedir. Ayrıca ajansımızda zarafet ve adabı-ı muaşeret eğitimleri verilmektedir.

Kursa katılan manken, fotomodel adaylarına sınav sonucunda sertifikaları verilir. Sertifika sahibi olan adaylar "Ajans mankenlik çalışma şartlarına uygunlukları" dikkate alınarak Ajans mankenlik ve fotomodellik kadrosuna alınabilmektedir. Böylece mankenlik mesleğine profesyonel ortamda eğitimli olarak başlayabilmektedirler.

Bu kurslar sonucunda birçok bay ve bayan öğrencimiz güzellik ve mankenlik yarışmalarında dereceye girmişler ve mesleki kariyerlerinde kendilerine büyük imkânlar yaratmışlardır. Kursumuza katılmak isterseniz;
 
 ÜCRET VE  DETAYLI BİLGİ İÇİN : 0312 468 22 44 

Powered by Maydonoz Ajans