Yeni Adresimize Taşındık!

Tunalı Hilmi Caddesi 121/10

Çankaya ANKARA

Cast Ajans Nedir

Cast Ajans; dünya genelinde insanların uzaktan bakıldığında erişilmez olarak gördüğü Televizyon Ekranlarının; oyuncularına, modellerine ve sunucularına, kanal yetkililerinin ve yapımcıların ile kareografların en kısa yoldan ulaştıkları aracı kurumdur. Kadrosundaki oyuncu ve modellerin, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, defile, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar .


Maydonoz Ajans Farkı...


Maydonoz ajans, özellikle erken yaştaki yeni yeteneklerini keşfederek, onları yetenekleri doğrultusunda geliştirmek için uygun ve gerekli olan alt yapı, eğitim, motivasyon, yetenek yönetimi ve kariyer programlarını tasarlayan dünyanın sayılı cast ajansları arasında yerini almıştır.


Ajans bünyesinde barındırdığı Oyuncular, Modeller, Dansçılar ve Hostesler ile Sunucuları, her branş dalında eğitimlerini vererek hizmet verdiği Tv Kanalları, Kareograflar, Reklâm Ajansları ve Klip Yönetmenleri ile Yapımcılara önerilerde bulunarak yönlendirir. Ancak bu yönlendirme Ajansta kayıtlı olan üyenin sabrı, özverisi, isteği ve saygısına bağlıdır. Ajans'a başvuran her 100 kişiden ancak %5'i iyi rol sahibi olabilmektedir. %5'lik oran her ne kadar düşük gibi görünsede Ajans'a başvuran insanların iyi rollere seçilme olasılığının olduğunu ve bu olasılığın birazda kişiye bağlı olduğunu göstermektedir.


Günümüzde Televizyon camiasında ekranlarda yer almak zor gibi görünsede aslında Tv Dizilerinde ve son dönemde Türk Sinemasında sektörün ne kadar büyüdüğünüde baz alarak her yaştan insana ihtiyaç olduğunu anlamak hiçte zor değil.


Misyonumuz: Maydonoz ajans ailesi, Türkiye'de oyunculuk ve modelliği en prestijli meslekler haline getirmeyi misyon edinmiştir. Eğitim, tüm sektörlerde olduğu gibi, bizim için de çok önemlidir ve tüm kadromuz da bu misyonumuzu en iyi şekilde yansıtmaya çalışmaktadır.


Cast ajans'ta doğru tercihiniz Maydonoz Cast Ajans


Cast Ajansları sektörünün öncü kuruluşlarından olan, bünyesindeki; defileler için manken, fuar ve stanlar için host hostes, çekim kataloglar için fotomodelleri ayrıca erkek cast, bayan cast ve çocuk cast portföyüyle cast sektöründe sizlere hizmet vermekten kıvanç duyan, Ankara'nın ilk özel cast ajansı Maydonoz Ajans'a hoşgeldiniz.
Ankara cast ajanslarının ilki ve Türkiyenin en büyük üçüncü cast ajansıyız. Bünyemizdeki fotomodellerimizle estetik ve güzelliği mankenlerimizle mükemmel defileleri, Fuar - stand - açılış için eğitimli hosteslerimizle sorunsuz firma tanıtımlarınızı sağladık.

Yapım şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren ajansımız, oyunculuğa yetenekli kişileri
eğitmeyi kendisine ilke edinerek, bir oyuncunun ajansa müracaatından itibaren alacağı diksiyon, şan ve kamera önü oyunculuk kursları için profesyonel eğitmenleri ile hizmet vermektedir.

Özel yüz, reklam oyuncusu, tiyatro oyuncusu ve gelecek vaadeden yüzlerden oluşan geniş castı bünyesinde bulunduran Maydonoz Ajans, oyuncu kadrosunu tercih eden yapım şirketlerine cast direktörlüğü hizmetini de vererek profesyonel yapımlarda başarıya giden yolu aralamıştır.

Oyuncu olmak isteyen cast ajansımıza bağlı kişilerin başta diksiyon ve ön oyunculuk olmak üzere, kamera önü oyunculuğu, hızlandırılmış oyunculuk kurs ve kurlarını tamamladıktan sonra yapım şirketlerinin, reklam ajanslarının karşısına eğitimli bir şekilde Oyuncu sunmak cast sektöründe en profesyonel olduğumuz alandır. 11.Yılına giren cast ajansımızın çıkarttığı popüler oyuncular hala konusulurken, bir çok yetenekli oyuncusunu da cast kadrosunda bulundurmaktan kıvanç duyar.
Cast ajansı sektöründeki emin adımlarla ilerleyişimizde, cast portföyümüzde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız.

 

YASAL UYARI !

Bazı internet sitelerinde sayfalarımızda yer alan fotoğraf, şekil ve yazıların kısmen değiştirilerek veya birebir kopyalanarak izinsiz olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Sitemiz içeriğinde yer alan her türlü görsel ve yazılı malzemenin hakları MAYDONOZ AJANS.'a aittir.

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan tüm içerik 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Kanunu'nun 22,23 ve 25. maddeleri ile korunmakta olup, yayımlanma tarihi ve hazırlanma şifresi belgelenmiştir. 

www.maydonozajans.com internet sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriğin yazılı izin alınmadan yayımlanması, kopyalanması, alıntı yapılması veya yeniden üretilmesi yasaktır.

İçerik hırsızlığı tespit edildiği takdirde ilgili kişiler hakkında T.C. Başsavcılığı'na yazılı bildirim yapılarak hukuki süreç başlatılacaktır.

 

Powered by Maydonoz Ajans