DUYURU !


Bir süredir Tango ve buna benzeri sohbet programı uygulamalarında ayrıca Facebook Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde kendisini Maydonoz Ajans yetkilisi, yakını veya çalışanı olarak tanıttıkları gerekçesi ile şikâyetler aldık.


Bu kişiler sohbet ettikleri kişilerin güvenini kazanmaya çalışarak kişilerden uygunsuz fotoğraflar ve para talep etmekte, hayali iş vaatleriyle çeşitli yerlere yönlendirmeye çalışmakta, kontör kredi kartı numarası vb. menfaat talep etmeye çalıştıklarının bilgisine ulaştık.


Suç duyurusunda bulunduğumuz bu kişiler hakkında soruşturma başlattığımızın bilgisini Kamuoyu ile paylaşmaktayız.


www.maydonozajans.com resmi web sitesinde kayıtlı adresi dışında hiçbir yerde şubesi veya temsilcisi bulunmamaktadır. Maydonoz Ajans'ın tüm yetkilileri @maydonozajans.com uzantılı mailler Kullanmakta olup hiçbir şekilde Hotmail, yahoo, msn, gmail vb. gibi web tabanlı mailler ile iş teklifi yapmamaktadır. Ajans yetkililerimiz sadece ajansımıza gelerek kaydını tamamlamış, sözleşme imzalamış, ajans kadrosuna dâhil etmiş olduğu kişilere ajansımıza ait cep ve sabit telefonlardan arayarak iş yönlendirmesi yapmaktadır.


Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda itimat etmeyiniz. Sizlerden talep edilen herhangi bir bilgi, fotoğraf, kredi kartı vs. paylaşımlarda bulunmayınız.
Mağduriyet yaşanmaması adına

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURURUZ.

Aynı zamanda yine tarafımıza ulaşan şikayetler neticesinde, Ankara'da bizden sonra kurulmuş ve hiç bir iş yapamayan ajansların mevcut üyelerine yada üye olmaya gelen kişilere
Maydonoz Ajans hakkında karalayıcı yıpratıcı yalan ve yanlış bilgiler verildiğinin bilgisine ulaştık.
Maalesef bu duyumlar Ajansımızı ve çalışanları derinden üzmüştür.
1999 Yılında faaliyete geçen Maydonoz Ajans 15 Yıldır Türkiye'nin önde gelen cast ajansları arasında yerini almış, Türk dizi ve sinema piyasasına çıkarttığı başrol oyuncuları ile rüştünü ispatlamıştır.
Ankara'da Başrol Oyuncuları Çıkartan Tek Ajans Olmaktan Gurur Duyarız...

MAYDONOZ AJANS
Temsilen
Avukat SALİHA DÖNMEZ

MAYDONOZ AJANS | HABERLER
VOLKAN KESKİN BALABAN KARAKTERİYLE FETİH 1453 SİNEMA FİLMİNDE

VOLKAN KESKİN BALABAN KARAKTERİYLE FETİH 1453 SİNEMA FİLMİNDE

Ajansımızn oyuncu kadrosundan Volkan Keskin FETİH 1453 sinema filminde Balaban karakteriyle yerini aldıI

 1453 FETİH filminin yönetmenliğini ve yapımcılığını Faruk Aksoy üstlenirken, senaryoyu kaleme alan Atilla Engin ve İrfan Saruhan başrollerinde Devrim Evin, İbrahim Çelikkol , Dilek Serbest ve Volkan Keskin'in yer aldığı ve Prof Dr. Feridun Emece, Doç Dr. Hülya Tezcan, Doç Dr. Gülgün Köroğlu sanat tarihçisi Massima Farinelli'den oluşan geniş bir danışmanlar kadrosu'da eşlik etmektedir.

Yapım süresi 2009 Eylülünde başlayan ve 2012'nin Ocak ayında tamamlanmış olan Fetih 1453 sinema filmininin konusu Fatih Sultan Mehmet ve İstanbul surlarına Osmalı bayrağını ilk diken Türk sipahi Ulubatlı Hasan'ın çevresinde gerçekleşiyor. babası 2. Murat'ın ölümü üzerine  ikinci kez tahta çıkan 2. Mehmet'in gerçekleştirilmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu'nun son toprağı olan Konstantinapolis'i Osmanlı Devleti'ne katmaktır. Bu uğurda yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir.

 Osmanlı Devletine çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan film1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Güraniyi da yani Fatih Sultanı yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Memetin çocukken aldığı bu eğitim süreçleride yer alıyor. 3D animasyonlu görsel efektleriyle adeta bir Holywood yapımını andıran film Şubat ayında vizyona girecektir.

İstanbul fethi'ni çok başarılı bir şekilde anlatanfilm türk sinema tarihindeki en büyük bütçe ile yapılmış bir fim, film efektleri ve sahne görüntüleri ile insanı heyecanlandırıyor.Şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi kahramanlık projesi olma iddiasında

Maydonoz Ajans olarak oyuncumuz Volkan Keskin'e bu başarı projede kendinden övgüyle bahsettirdiği için teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Powered by Maydonoz Ajans
Gazeteler