Yeni Adresimize Taşındık!

Tunalı Hilmi Caddesi 121/10

Çankaya ANKARA

MAYDONOZ AJANS | HABERLER
VOLKAN KESKİN BALABAN KARAKTERİYLE FETİH 1453 SİNEMA FİLMİNDE

VOLKAN KESKİN BALABAN KARAKTERİYLE FETİH 1453 SİNEMA FİLMİNDE

Ajansımızn oyuncu kadrosundan Volkan Keskin FETİH 1453 sinema filminde Balaban karakteriyle yerini aldıI

 1453 FETİH filminin yönetmenliğini ve yapımcılığını Faruk Aksoy üstlenirken, senaryoyu kaleme alan Atilla Engin ve İrfan Saruhan başrollerinde Devrim Evin, İbrahim Çelikkol , Dilek Serbest ve Volkan Keskin'in yer aldığı ve Prof Dr. Feridun Emece, Doç Dr. Hülya Tezcan, Doç Dr. Gülgün Köroğlu sanat tarihçisi Massima Farinelli'den oluşan geniş bir danışmanlar kadrosu'da eşlik etmektedir.

Yapım süresi 2009 Eylülünde başlayan ve 2012'nin Ocak ayında tamamlanmış olan Fetih 1453 sinema filmininin konusu Fatih Sultan Mehmet ve İstanbul surlarına Osmalı bayrağını ilk diken Türk sipahi Ulubatlı Hasan'ın çevresinde gerçekleşiyor. babası 2. Murat'ın ölümü üzerine  ikinci kez tahta çıkan 2. Mehmet'in gerçekleştirilmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu'nun son toprağı olan Konstantinapolis'i Osmanlı Devleti'ne katmaktır. Bu uğurda yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir.

 Osmanlı Devletine çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan film1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Güraniyi da yani Fatih Sultanı yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Memetin çocukken aldığı bu eğitim süreçleride yer alıyor. 3D animasyonlu görsel efektleriyle adeta bir Holywood yapımını andıran film Şubat ayında vizyona girecektir.

İstanbul fethi'ni çok başarılı bir şekilde anlatanfilm türk sinema tarihindeki en büyük bütçe ile yapılmış bir fim, film efektleri ve sahne görüntüleri ile insanı heyecanlandırıyor.Şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi kahramanlık projesi olma iddiasında

Maydonoz Ajans olarak oyuncumuz Volkan Keskin'e bu başarı projede kendinden övgüyle bahsettirdiği için teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Powered by Maydonoz Ajans